Aktualności

ŚWIĘTO LAMPIONÓW

Zapraszamy wszystkich naszych przedszkolaków w czwartek 7 listopad 2019 roku na Święto Lampionów. Rozpoczynamy w swoich salach o godzinie 16.00. Następnie przejdziemy razem z lampionami do parku za operą. Tak o godzinie 17.00 odwiedzi nas Święty Marcin.

Warsztaty z maluszkami

Serdecznie zapraszamy na tegoroczną edycję warsztatów, która rozpocznie się przedstawieniem teatru Latarenka pt „Misiowe mruczanki” w czwartek 3 października o godzinie 10.00 W kolejne czwartki spotkania odbywać się będą w godzinach 9.30 – 11.30. Poprowadzi je ciocia Ewa Wojtkowiak. Ilość miejsc: 10 par (dziecko+rodzic).

Jesienne wycieczki

We wrześniu rozpoczynamy nasze jesienne wycieczki. Wyjeżdżamy w środy po śniadaniu o godzinie 10.00 i wracamy na obiad o godzinie 13.00. Wycieczki odbędą się: 18 i 25 września oraz 2 i 10 października.

drewniany konik

Rozpoczęcie roku w Kolorowych Listkach

Drodzy Rodzice! Serdecznie zapraszamy w sobotę 31 sierpnia 2019 w godzinach 10.00 -14.00 na wspólne przygotowanie ogrodu i sal na przyjęcie dzieci. W poniedziałek 2 września zaczynamy kolejny rok przedszkolny.

Czerwiec w Kolorowych Listkach

Drodzy Rodzice! Poniżej informacje o tym co będzie działo się w przedszkolu w czerwcu. Zachęcamy do uważnej lektury. 8 czerwca obchodzimy Dzień Rodziny. Próba przed przedstawieniem Rzepki odbędzie się o godzinie 10.15 na polanie przed Umberto. Obchody Dnia Rodziny zaczynamy o 11.00 10 czerwca w poniedziałek   obchodzimy w przedszkolu Zielone Światki. Prosimy o odświętny strój dla…
Read more

logo kolorowe listki

Nowa strona

Cześć, pozdrawiamy Was z naszej nowej strony, która jeszcze się buduje, ale mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj wszystko czego szukacie. Wszelkie sugestie co do treści mile widziane 🙂